10. PCBEST CUP 2011

DW Karkonosze, Świnoujście

09 – 13 listopada 2011

60′ + 30”

 1. mi Mariusz Adamaszek    pl    * 1 1 1 . 2 . 1 2 . . 2 . . . . . . . .    10
 2. mf Mirosław Kobyliński  pl    1 * 1 1 1 . 2 1 . . . . . 2 . . . . . .     9
 3.    Rudi Claes           be    1 1 * 1 1 . . 1 . . . 2 2 . . . . . . .     9
 4.    Piotr Szubert        pl    1 1 1 * . 2 1 . . 1 . . . . . 2 . . . .     9
 5.    Tomasz Bieniek       pl    . 1 1 . * 1 . 2 1 1 . . . . . . . 2 . .     9
 6.    Bartosz Gronowski    pl    0 . . 0 1 * . . 1 . . . . . 2 2 . . 2 .     8
 7.    Vsevolod Teterins    lv    . 0 . 1 . . * . 1 1 1 . . . 2 . 2 . . .     8
 8.    Ton Bollebakker      nl    1 1 1 . 0 . . * . . 1 . 1 . . . . . 2 .     7
 9. mf Piotr Chmiel         pl    0 . . . 1 1 1 . * . 2 1 1 . . . . . . .     7
10. mf Damian Reszka        pl    . . . 1 1 . 1 . . * 1 1 1 . 1 . . . . .     7
11.    Mariusz Ślęzak       pl    . . . . . . 1 1 0 1 * . 1 1 . . . 2 . .     7
12.    Grzegorz Siuda       pl    0 . 0 . . . . . 1 1 . * . . 1 . 2 . . 2     7
13.    Przemysław Pałeczny  pl    . . 0 . . . . 1 1 1 1 . * . . 1 2 . . .     7
14.    Henri Macaux         fr    . 0 . . . . . . . . 1 . . * 1 . 1 2 1 1     7
15.    Tomasz Marczuk       pl    . . . . . 0 0 . . 1 . 1 . 1 * 1 . . . 2     6
16. mf Radosław Wika        pl    . . . 0 . 0 . . . . . . 1 . 1 * . 1 1 1     5
17.    Grzegorz Matuszewski pl    . . . . . . 0 . . . . 0 0 1 . . * 1 1 2     5
18.    Maciej Lisiecki      pl    . . . . 0 . . . . . 0 . . 0 . 1 1 * 1 2     5
19.    Janes de Vries       be    . . . . . 0 . 0 . . . . . 1 . 1 1 1 * 1     5
20.    Maarten Copers       be    . . . . . . . . . . . 0 . 1 0 1 0 0 1 *     3

Turniej błyskawiczny (12 listopada 2011)

 1.    Bartosz Gronowski    pl    +10  =4 +14  +9  =3  =2 =11  =8  +6    13
 2. mf Piotr Chmiel         pl    +11  +6  -9  =3 +14  =1  =4  =5 +10    12 
 3.    Mariusz Ślęzak       pl    +17  -9 +16  =2  =1  +7  -5 bye +11    12 
 4.    Maciej Lisiecki      pl    +15  =1  +5  =7 =11  -6  =2 +16  +9    12 
 5.    Grzegorz Siuda       pl    +12  =7  -4 =10 +13  -9  +3  =2 +16    11 
 6.    Przemysław Pałeczny  pl    +13  -2  -7 +12 +10 +17  +9 =11  -1    11 
 7.    Rudi Claes           be    +16  =5  +6  =4  -9  -3 bye =14 +15    11 
 8.    Vsevolod Teterins    lv     -9 +17 =10 -11 +15 =12 +14  =1 bye    11 
 9. mf Radosław Wika        pl     +8  +3  +2  -1  +7  +5  -6 -10  -4    10 
10.    Tomasz Bieniek       pl     -1 +12  =8  =5  -6 +15 +13  +9  -2    10 
11. mf Damian Reszka        pl     -2 -13 +17  +8  =4 +14  =1  =6  -3     9 
12.    Piotr Szubert        pl     -5 -10 bye  -6 +17  =8 =16 +15 =13     9 
13.    Ton Bollebakker      nl     -6 +11 +15 -14  -5 bye -10 +17 =12     9 
14.    Jacek Pawlicki       pl    bye +16  -1 +13  -2 -11  -8  =7 =17     8 
15.    Tomasz Marczuk       pl     -4 bye -13 +16  -8 -10 =17 -12  -7     5 
16.    Maarten Copers       be     -7 -14  -3 -15 bye  +5 =12  -4  -5     5 
17.    Grzegorz Matuszewski pl     -3  -8 -11 bye -12  -6 =15 -13 =14     4